[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 584
  • File Size 2.71 MB
  • File Count 1
  • Create Date 2 Maj 2023
  • Last Updated 2 Maj 2023

Rregullore për procesimin e pagave, kompensimet tjera dhe stimulimet në KRU Prishtina